Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Timișoara; Strada Ion Ionescu de la Brad, Timișoara

Se recruteaza si din

Timișoara

CAUTAM SEF  SERVICE AUTO

Candidatul ideal

Persoana cu experienta in domeniul Service Auto!

Este important sa fie o fire sociabila,  cu inclinatii spre munca in echipa si interactiunea cu clientii si colaboratorii companiei, disciplinat . Abilitati pentru a gestiona eventuale situatii tensionate in relationarea cu clientii astfel incat sa dea dovada de tact si rabdare. Sa prezinte competente si aptitudini organizatorice precum si tehnice. Este nevoie de capacitate de a intelege si retine cu usurinta informatii, gandire analitica, memorie buna, orientat catre rezultate!

Descrierea jobului

Organizeaza activitatea echipei, avand in vedere nevoile companiei;

• coordoneaza dpdv tehnic activitatea mecanicilor, tinichigiilor si vopsitorilor in cadrul service-ului auto;
• stabileste necesarul de piese de schimb şi materialele  necesare pentru buna desfasurare a activitatilor
• furnizeaza informatiile necesare clientilor in mod profesionist;
• colaboreaza cu conducerea firmei si ia măsurile necesare pentru a rezolva intervenţiile cu corectitudine şi în timp util;
• coordonarea eficienta a personalului din subordine
• urmareste fluxul reparatiilor si propune masuri pentru eficientizare;
• raspunde de diagnosticarea disfuncţionalităţii în funcţie de autovehicul, utilizând scule, dispozitive şi verificatoare specifice;
• centralizeaza si comunica Directorului General situatia lunara a realizarilor individuale;
• exercita un control continuu si constant al calitatii lucrarilor si informeaza Directorul General asupra tuturor disfunctiilor organizarii interne;
realizarea obiectivelor cantitative si calitative;

Descrierea companiei

Service auto cu experienta in domeniu din 1994, cu activitati atat de caroserie cat si de mecanica, un numar mediu de 25 angajati, localitate Timisoara .