Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Jimbolia; Sânnicolau Mare; Timișoara

Descrierea postului:

- Organizeaza activitatea de productie in conformitate cu planul de productie si indicatiile sefului de sectie

- Propune actiuni pentru realizarea obiectivelor sau pentru imbunatatirea procesului de productie

- Monitorizarea zilnica a personalului din subordine

- Evaluarea performantelor personalului din subordine

- Coordonarea unui numar mare de subordonati

- Verifica zilnic modul in care sefii de linie completeaza fisele de mentenanta

- Intocmeste la sfarsitul fiecarui schimb un raport privind rezultatele activitatii si il expediaza prin mail listei de distributie agreate

- Colaboreaza cu departamentul Logistica pentru asigurarea flow-ului corect al materialelor

Cerintele postului:

- Disponibilitate de a lucra la sediul firmei din Jimbolia, cu transport asigurat

* Transportul se realizeaza cu microbuze de 8 locuri + sofer

* Persoanele sunt luate din locuri cat mai apropiate de unde locuiesc, rutile fiind stabilite in functie de zone, astfel incat timpul petrecut pe drum la si de la lucru sa fie cat mai scurt posibil

- Minim studii medii (tehnice)

- Experienta in coordonarea unui numar mare de oameni

- Experienta relevanta in domeniul tehnic si/sau mecanic

- Minim 3 ani experienta in activitatea de productie

- Experienta in domeniul automotive reprezinta un avantaj

- Abilitati operare calculator

- Bune abilitati de comunicare, coordonare si organizare

- Rezistenta la stres

- Abilitatea de a lua decizii in timp scurt

- Flexibilitate pentru program de lucru in 3 si/sau 4 schimburi

- Viziune de ansamblu

- Cunostinte de limba Engleza reprezinta un avantaj

Oferta:

- Salariu motivant

- Tichete de masa

- Spor de vechime

 - Zile suplimentare de concediu de odihna, in functie de vechime

- Bonus de performanta

- Bonus pentru idei de imbunatatire

- Bonus de Paste si Craciun

- Bonus de recomandare

- Transport gratuit la si de la Jimbolia

- Flexibilitate pentru rezolvarea diferitelor probleme personale in oras