Nivel cariera

Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Buftea

Candidatul ideal

Studii superioare tehnice (inginer SCB / constructor instalatii )
• Experienta de lucru in domeniul instalatiilor SCB, minim 5 ani
- permis de conducere cat B;

- disponibilitate la deplasari;
- aptitudini organizatorice, de comunicare si coordonare;
- punctualitate, onestitate, diplomatie;
- seriozitate, implicare, dinamism;
- cunostinte Office;

Descrierea jobului

Supravegherea si coordonarea activitatii echipei de muncitori;
- Managementul santierului din punct de vedere al executiei lucrarilor;
- Monitorizarea executiei, din punct de vedere al cantitatilor, conformitatii cu proiectul, calitatii si respectarii termenelor;
- Studierea planurilor şi urmarirea punerii lor în practica;
- Colaborarea cu beneficiarul si informarea constanta a acestuia privind evolutia lucrarilor.
• Administrează documentele la nivelul lucrărilor si zonei gestionate
• Raporteaza administratorului /directorului executiv situatia existenta pe santiere.

Descriere companie

Pentru orice informatie nu ezitati sa ne contactati la tel