Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Chiajna

Responsabilitati:
• Coordoneaza si supervizeaza activitatea in cadrul santierului desemnat;
• Supervizeaza implementarea corecta a solutiei tehnice de executie a lucrarii, pe santier;
• Asigura comunicarea cu partenerii din cadrul proiectului si respectarea obligatiilor contractuale;
• Pregateste si organizeaza planurile de activitate in cadrul proiectului si asigura resursele necesare pentru atingerea obiectivelor proiectului;
• Asigura rezolvarea problemelor aparute in realizarea proiectului si informeaza la timp echipa de management si colaboratorii despre problemele aparute si pe care nu le poate rezolva la nivelul sau;
• Arhiveaza corespunzator toata documentatia legata de proiect;
• Face propuneri de imbunatatire a stilului de lucru pentru a maximiza eficienta atingerii obiectivelor proiectului;
• Raspunde de veridicitatea si corectitudinea rapoartelor intocmite pentru finantator, parteneri si beneficiari;
• Raspunde de predarea in bune conditii si de calitatea lucrarilor incredintate;
• Raspunde de activitatea de planificare, lansare in executie si urmarire a executiei lucrarilor, in corelatie cu celelalte activitati conform cerintelor contractelor perfectate;
• Raspunde de coordonarea activitatii tehnice si asigura documentarea si informarea tehnica, economica si de reglementare ale compartimentelor organizatiei;
• Monitorizeaza executia din punct de vedere al cantitatilor, conformitatii cu proiectul, calitatii si respectarii termenelor;
• Supervizeaza si se asigura de respectarea din partea subantreprenorului a normelor legislative de Securitate si sanatate in munca aplicabile tarii in care se deruleaza lucrarile;
• Se asigura de mentinerea bunelor relatii cu beneficiarul final, sub-antreprenori, autoritati locale si Titan Mar.

Cerinte:
• Studii superioare - constructii civile;
• Cunostinte tehnice finisaje constructii;
• Cunostinte operare PC (Word, Excel, Power Point, AUTOCAD);
• Experienta min. 3 ani in domeniul constructiilor in coordonare activitate in santier;
• Buna cunoastere a legislatiei aplicabile in constructii;
• Capacitate de a lucra cu termene limita;
• Atentie la detalii;
• Abilitati de planificare si organizare;
• Abilitati de coordonare echipa;
• Foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
• Persoana energica si flexibila;
• Capacitate de asimilare a cunostintelor tehnice.

Beneficii Oferite
• Salariu motivant;
• Tichete de masa;
• Posibilitati de dezvoltare personala si promovare.

Multumim tuturor aplicantilor pentru interes. Numai candidatii selectati vor fi contactati.