Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Craiova

Candidatul ideal:

- Studii medii sau superioare
- Experienta in domeniul materialelor de constructii / instalatiilor reprezinta un avantaj
- Disponibilitate la efort fizic si manipulare de marfa
- Abilitati de coordonare si dezvoltare a echipei
- Abilitati de comunicare si rezolvare a conflictelor, diplomatie
- Abilitati de organizare, planificare si prioritizare
- Harnic, perseverent, onest si simt dezvoltat al responsabilitatii
- Initiativa si orientare spre invatare
- Capacitatea de a evalua situatii dificile si autonomie
- Operare MS Office (Excel, Word)

Descrierea jobului:

- Organizeaza si gestioneaza intreaga activitate de vanzare din cadrul raionului
- Coordoneaza si supervizeaza echipa de consultanti de vanzari
- Gestioneaza stocurile si inventarele raionului
- Dezvolta si mentine bune relatii cu clientii
- Mentine controlul comenzilor catre furnizori

- Pachet salarial motivant ( salariu fix, bonuri de masa, bonus de performanta)
- Training-uri pe vanzare si pe produse
- Posibilitatea dezvoltarii in cariera