Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/adresele jobului

Manager Magazin Fraher

CANDIDATUL IDEAL:

  • Experienta in retail;
  • Experienta in coordonarea unei echipe;
  • Capacitate foarte buna de comunicare ;
  • Bune capacitati organizatorice;
  • Orientare catre rezultate;
  • Cunostinte  Word, Excel

RESPONSABILITATI:

  • Coordoneaza si asigura conducerea comercial a punctului de lucru,
  • Coordoneaza si se asigura gestiunea corecta, completa si eficienta a produselor (primirea, pastrarea si eliberarea de bunuri aflate in gestiunea Societatii)
  • Coordoneaza si asigura implementarea corespunzatoare a standardelor de calitate privind deservirea clientilor de catre personalul aflat in subordine.
  • Asigura managementul personalului ,coordonarea echipei si planificarea schimburilor angajatilor;
  • Pregatirea, derularea si evaluarea inventarelor;

 BENEFICII:

  • salariu de incadrare  este de 2000 lei Net
  • tichete de masa 315 lei
  • bonus de stabilitate
  • bonus de volum
  • bonus de performanta
  • program 8 h/zi