Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Responsabilitati:

  • Coordoneaza activitatea personalului din subordine;
  • Raspunde pentru verificarea calitativa si cantitativa a marfurilor;
  • Organizeaza, coordoneaza si raspunde de platforma si procesul de descarcare si depozitare corecta a marfurilor, ambalajelor si echipamentelor receptionate;
  • Realizeaza instructaje profesionale cu personalul din subordine, evaluarea subordonatilor, sedinte periodice cu conducerea si subordonatii;
  • Intocmeste/supavegheaza/verifica intocmirea corecta a documentelor specifice locului de munca (facturi fiscale, avize de insotire a marfii, note de intrare receptie si constatare diferente, fise de magazie, etc);
  • Verifica existenta, corectitudinea si modul de etichetare a tuturor produselor din magazii;
  • Verifica termenul de valabilitate a tuturor produselor din magazii, stocul si data expirarii;
  • Coordoneaza modul de organizare si depozitare a marfurilor si produselor in magazii;
  • Analizeaza pierderile inregistrate si stabileste cauzele care le-au generat, aducand solutii de remediere a acestora;
  • Participa la inventarierea lunara.

Candidatul ideal

  • Studii medii (studiile superioare constituie avantaj);
  • Experienta minim 1 an pe un post similar;
  • Cunostinte PC;
  • Capacitate de analiza si sinteza, organizare si rigurozitate;
  • Spirit de echipa;
  • Orientare catre rezultate.