Detalii loc de munca

SEF LOGISTICA

Nivelul carierei
Fara experienta
Tip job
Full time
Adresa
Posturi disponibile
1

Cerinte:

- Studii superioare;

- Experienta in domeniul logistic, in pozitii de coordonare;

- Cunostinte solide de operare PC;

- Limba engleza

- Excelente abilitati de organizare si negociere;

- Punctualitate, seriozitate, spirit de echipa, atentie la detalii.

Responsabilitati:

- coordonarea departamentului logistic al companiei, asigurând derularea activităţilor legate de achiziţionarea şi distribuţia bunurilor ;

- supervizarea depozitelor, organizeazarea activitatii de expediere către clienţii interni sau externi şi supervizarea tuturor operaţiunilor de import-export de la/către partenerii străini;

- urmărirea operaţiilor de lucru pentru a asigura eficacitatea sistemului de depozitare

- planificarea şi coordonarea procesului de distribuţie urmarind optimizarea permanenta a costurilor legate de transport şi formalităţi;

- supervizarea şi coordonarea gestionarilor, verificarea şi confirmarea dispoziţiilor de livrare zilnice

Oferta:

- pachet salarial motivant;

- Mediu de lucru placut.