Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Focșani

Se recruteaza si din

Galați, Bacău, Buzău

AliRa Recruitment recruteaza pentru clientul sau, o importanta companie, parte a unui grup de firme cu traditie in domeniul agribusiness-ului, o pozitie de Sef Ferma in cadrul unei ferme pomicole modern tehnologizata, situata in jud. Vrancea.

Profil candidat:

  • Absolvent studii universitare agronomice, specializare horticultura;

  • Minim 2 ani experienta profesionala intr-o pozitie similara;

  • Cunoştinţe privind noile tehnologii, echipamente;

  • Cunostine de limba engleza reprezinta un avantaj;

  • Cunostinte operare PC;

  • Permis de conducere categoria B.

Aptitudini si abilitati:

  • bune abilitati de comunicare si relationare;

  • abilitati tehnice;

  • abilitati de coordonare echipa;

  • disponibilitate fizica la munca de teren;

  • autonomie in organizarea propriilor sarcini si prioritati;

  • ordine, corectitudine si seriozitate;

  • capacitate de a lucra în echipa;

  • flexibilitate, rezistenta la stres, adaptabilitate in situatii noi;

Responsabilitati principale:

  • Supervizarea programelor de fertirigare, taieri, tratamente si mentenanta;

  • Coordonarea operatiunilor de recoltat;

  • Urmarirea consumurilor specifice la nivel de lucrare si cultura;

  • Coordonarea unei echipe tinere si dinamice de lucratori permanenti ;

  • Coordonarea echipelor de lucratori sezonieri.