SEF ECHIPA DEPOZIT

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Candidatul ideal:
- Studii medii
- Persoana organizata, meticuloasa, sociabila, responsabila, serioasa;
- Capacitate buna de comunicare si relationare
- Capacitate de auto-organizare si de stabilire a prioritatilor;
- Cunostiinte PC : Word, Excel, Outlook, Internet;

Responsabilitati:
- Asigură depozitarea corecta a stocurilor din depozit in conformitate cu regimurile de depozitare,
- Respecta regulile de înregistrare a documentelor de primire/iesire;
- Supraveghează gestiunea operațiunilor de miscare a stocurilor din depozit, întocmeste rapoarte ori de cate ori se solicita
- Participă la elaborarea și punerea în aplicare a măsurilor de îmbunătățire si crestere a eficienței depozitării marfii, de reducere a costurilor de transport și de depozitare a obiectelor de inventar, de introducere a echipamentelor moderne de calcul în organizarea facilităților de depozitare.
- Participa la planificarea și realizarea inventarului patrimoniului companiei și a altor evenimente periodice care se află în zona de responsabilitate a depozitului.
*Doar CV-urile candidatilor ce corespund cerintelor mentionate vor fi luate in considerare.

  • Interviu online
  • Ce asteptari salariale aveti?