Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Cerinte:

• Studii medii/ superioare absolvite

• Experienta de cel putin 3 ani intr-o pozitie similara

• Cunostinte operare PC (Microsoft Office)

• Persoana energica, organizata, cu atitudine serioasa, pozitiva

• Capacitate de adaptare si invatare rapida

• Atitudini: atenție la detalii, atentie distributiva, spirit de Echipa

• Orientare catre rezultat

• Rezistenta la stres

Responsabilitati:

• Asigură gestiunea stocului de marfă în baza documentelor de intrare/ieşire;
• Răspunde de organizarea logistică eficientă a depozitului;
• Expediază marfa către clienţi conform comenzilor şi priorităţilor;
• Coordonează echipa din subordine.
• Inventarierea periodică a stocurilor de mărfuri existente în depozit;
• Înregistrarea tuturor mişcărilor de stoc în sistemul ERP;
• Organizarea şi administrarea în condiţii optime a spaţiului de depozitare;
• Depozitarea în condiţii optime a stocurilor de mărfuri din gestiune;
• Propune şi implementează măsuri de eficientizare a fluxului de marfă în depozit;
• Organizează şi participă la inventarele lunare;

•  Responsabilitati privind parcul auto:
- creare si actualizare dosar termene asigurari, garantii, inspectii;
- predarea si primirea autovehiculelor pe baza de Proces Verbal;
- inmatricularea autovehiculelor;
- urmarirea repararii masinilor care au CASCO de la incepere dosar pana la scoaterea masinii din service si incasarea daunei;
- realizare ITP masini sau indrumarea si urmarirea realizarii lui unde e cazul;
• Coordonează, planifică şi controlează activitatea personalului depozitului sub aspect calitativ şi cantitativ, integrează şi instruieşte personalul din subordine;

Beneficii:

• Salariu fix motivant

• Telefon mobil

• Program de formare profesionala si traininguri/team buildinguri periodice

• Posibilitatea de dezvoltare a carierei intr-un mediu de lucru profesionist si dinamic

Numai persoanele selectate vor fi contactate pentru sustinerea unui interviu.

Succes!