Salariu brut pe luna

600 - 1000 €

IVA Bestal –  leader de piată, cu o experienţă de 10 ani în import şi distribuţie de profile şi accesorii pentru rulouri, uşi de garaj şi plase de ţânţari.

Dacă ai condus deja o echipă, dacă ai activat ca gestionar sau dacă ai desfăşurat oricare altă activitate ce apreciezi că te poate face să desfăşori cu succes activitatea de Sef de depozit te invităm să aplici la acest job pentru a-ţi putea analiza CV-ul şi pentru a putea programa o întalnire in care sa ne putem cunoaste!

Atributii cheie şi responsabilităţi:

  • coordonarea activităţii lucratorilor din depozit;
  • organizarea activitatilor de realizare a comenzilor de marfuri pentru clienti;
  • verificarea intrarilor si iesirilor de marfuri din depozit;
  • monitorizarea stocurilor de marfuri;

Aptitudinile şi competenţele dorite:

  • aptitudini de coordonare şi control a activitatii unei echipe;
  • cunostinte legate de gestiunea stocurilor de marfuri;
  • cunoştinte de utilizare computer;
  • experienţă de lucru de minim 5 ani, indiferent de domeniul de activitate.

Ne-ar plăcea ca tu:

  • să fii o persoană proactivă;
  • să fii o persoană cu iniţiativă;
  • să ai bune abilităţi de planificare şi organizare;
  • să ai bune abilităţi de comunicare şi de lucru în echipă;
  • să fii o persoană onestă, corectă, responsabilă.

Veniturile tale vor avea în componenţă:

  • salariu fix integral înregistrat  în cartea de muncă;
  • prime de sărbători şi bonusuri anuale în funcţie de realizările companiei.

La angajare vei beneficia de un program de pregatire prin intermediul caruia vei fi ajutat sa cunosti metodele de lucru specifice companiei noastre, serviciile şi produsele noastre.

  • Interviu online
  • In ce zona/sector locuiti?