Sef Depozit - Cluj

sef depozit central

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Suntem in cautarea unui nou coleg pentru echipa de logistica, SEF DEPOZIT - Cluj.

Daca iti doresti sa lucrezi intr-un mediu de lucru profesionist cu multe provocari,

te asteptam sa te alaturi echipei noastre!

Ne dorim ca noul coleg sa fie responsabil, optimist, energic si cu atentie sporita la detalii.

Responsabilitati principale:

  • Planifica, organizeaza, urmareste si controleaza activitatea depozitului;
  • Asigura evidenta stocurilor si asigura eficienta desfasurarii activitatilor din depozit (descarcare, receptie, stocare, livrare);
  • Elaboreaza si implementeaza solutii pentru problemele aparute in cadrul depozitului de care este responsabil;
  • Se asigura ca modul de desfasurare a activitatii de inventariere respecta procedurile interne;
  • Organizeaza si coordoneaza activitatile de transport (aprovizionare si livrare) pentru a inlatura sau minimiza intarzierile la livrare/ aprovizionare;
  • Pastreaza  permanent legatura cu celelalte departamente implicate, oferind  consultanta si suport cu privire la aspecte specifice activitatii logistice, management al stocurilor, transport produse, etc;
  • Coordoneaza activitatea echipei din cadrul depozitului.

Cerinte:

  • Studii superioare;
  • Experienta relevanta in gestionarea si coordonarea unui flux logistic (depozit, distributie);
  • Disponibilitatea de deplasare intre diferitele sucursale ale companiei;
  • Excelenta capacitate de organizare si planificare
  • Cunostinte pachet Office, cunostintele operare soft Charisma constituie un avantaj;
  • Comunicativ, ambitios, dornic de afirmare;
  • Abilitati de coordonare si motivare a unei echipe.

NOTA: Va multumim pentru interesul acordat companiei noastre si pentru transmiterea candidaturii dvs. Va asiguram ca toate CV-urile sunt analizate si salvate in baza noastra de date. Cu toate acestea, va informam ca vor fi contactati numai candidatii selectati pentru interviu.