SEF DEPOZIT

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză, rusă

Adresa/adresele jobului

Candidatul ideal:
- Studii medii/superioare
- Persoana organizata, meticuloasa, sociabila, responsabila, serioasa;
- Capacitate buna de comunicare si relationare
- Capacitate de auto-organizare si de stabilire a prioritatilor;
- Cunostiinte PC : Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Internet;
- Cunostinte de contabilitate primara;
- Cunoasterea limbii ruse – conditie obligatorie
- Cunostinte de lucru cu programul 1C constituie un avantaj;

Responsabilitati:

- Monitorizeaza implementarea tuturor proceselor din depozit,

- Urmareste respectarea de către angajați a normelor de SSM si SU,

 -Identifica și inlatura cauzele de întrerupere a activitatii depozitului.

- Face analiza performanței depozitului,

- Tine evidenta privind activitățile depozitului, participarea la elaborarea și implementarea tehnologiilor și metodelor menite să îmbunătățească performanța depozitului,

-  Urmareste aprovizionarea tehnico-materiala a  depozitului - supravegherea problemelor legate de achiziționarea și operarea echipamentelor și tehnologiei de depozitare,

- Participa la planificarea și realizarea inventarului patrimoniului companiei și a altor evenimente periodice care se află în zona de responsabilitate a depozitului.

-Sustine interviuri cu candidații pentru posturile de conducere din depozit

*Doar CV-urile candidatilor ce corespund cerintelor mentionate vor fi luate in considerare.

  • Interviu online
  • Care sunt asteptarile dvs. salariale ?