Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Lider in domeniul comertului si distributiei de produse alimentare angajeaza GESTIONAR DEPOZIT

Responsabilitati:

  • efectueaza activitati specifice de gestiune din cadrul depozitului (receptie, intrari/iesiri stocuri, livrare, retururi);
  • supravegheaza activitati specifice depozitului: expediere/incarcare, receptie/descarcare a marfii la si din depozitul firmei;
  • efectueaza zilnic sau de cate ori este nevoie inventarul stocului de marfa;
  • urmareste miscarea marfurilor respectand toate procedurile specifice;
  • coordoneaza si optimizeaza activitatile de stocare si de pregatire a marfii.

Cerinte:

  • minim studii medii;
  • atestat stivuitorist;
  • experienta anterioara in gestiune si activitate in depozit;
  • bune capacitati organizatorice si de comunicare;
  • abilitati bune de relationare cu colegii;
  • abilitatea de a lua decizii.

Oferim:

  • salariu atractiv;
  • tichete de masa;
  • un mediu de lucru dinamic;
  • posibilitatea dezvoltarii profesionale.