Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Pentru clientul nostru, o companie multinationala in domeniul retail, cautam Sef Departament in Timisoara.

Persoanele interesate sunt rugate sa aplice prin intermediul site-ului Lugera.

Persoana de contact: Cristina Lupu

Cerinte:

Studii medii (superioare- avantaj);

Cunostinte PC : Outlook, Excel, Word;

Experienta rol similar- avantaj;

Cunostinte limba engleza -avantaj;

Bune abilitati de comunicare, coordonare si solutionare.

Responsabilitati:

Organizarea si supervizarea zilnica a echipelor de lucru in cadrul turei de care raspunde;

Pregatirea si predarea banilor catre banca si a tichetelor de masa;

Intocmirea actelor pentru sediul central conform prevederilor procedurilor interne ale companiei;

Verificarea permanenta a stocurilor, intocmirea si efectuarea comenzilor de marfa;

Efectuarea plasarilor pentru produsele din promotie stabilite de catre sediu si informarea salariatilor despre acestea;

Instruirea personalului nou angajat cu privire la particularitatile si cerintele locului de munca ale acestuia, de supravegherea salariatului pe parcursul desfasurarii procesului de integrare;

Verificarea concordantei dintre produsele receptionate si datele inscrise in factura care le insoteste;

Efectuarea corecta a procesului de receptie marfa asigurandu-se de cantarirea corecta a marfii, numararea corecta a produselor, verificarea calitatii produselor, a integritatii ambalajelor si sigiliilor.

  • Interviu online
  • Ati aplicat prin intermediul site-ului Lugera?