Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

germană, engleză

Adresa/ adresele jobului

Turda

Șef departament operativ (f/m)
în cadrul Centrului Logistic

Turda

Suntem o companie internațională din industria de retail, care pune accent pe dinamism, performanță și corectitudine. Împreună formăm o echipă puternică, în care fiecare angajat contribuie la succesul nostru. Locul tău e la Kaufland!

Responsabilitățile tale

- Îndrumi întreaga circulaţie operativă a mărfurilor (intrare marfă/ieşire marfă)
- Coordonezi orientat spre rezultat angajaţii din subordine pentru atingerea productivităţii/structurilor de costuri definite
- Ești responsabil cu optimizarea proceselor logistice din cadrul departamentului, dar și cu o corectă exploatare a resurselor alocate

Profilul tău

- Studii superioare finalizate
- Cunoştinte în sisteme/procese logistice
- Experiență în conducerea de personal
- Bună înțelegere și interpretare a datelor, cifrelor și indicatorilor de performanță
- Cunoștinte privind manipularea, depozitarea, livrarea și returul mărfurilor
- Gândire antreprenorială și orientată spre rezultat
- Cunoştinte avansate operare PC
- Cunoştinţe de limba engleză (limba germană constituie avantaj)
- Putere de convingere
- Capacitate de soluționare a conflictelor
- Foarte bune abilități de comunicare
- Disponbilitate pentru lucrul în schimburi

Beneficiile tale

Crearea unui mediu de lucru plăcut și motivant pentru colegii noștri este una dintre prioritățile noastre. Pe lângă tichetele de masă, asigurări voluntare de sănătate, abonamente la săli de sport, Kaufland oferă și beneficii ce țin de echilibrul între viața personală și cea profesională.

Vor fi contactați doar candidații care corespund cerințelor menționate mai sus.

Partenerul tău de discuție: Alexandra Bucur