Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Descrierea postului:

- Gestionează activitatea depozitului și a personalului din subordine;

- Organizează, urmărește  și verifică activitatea de pregătire și încărcare/descărcare a mărfurilor;

- Urmareste și răspunde de gestiunea depozitului: stocuri, comenzi, intrări, iesiri;

- Realizează inventarierea periodică a stocurilor de produse existente in

- Răspunde de efectuarea corectă și la timp a receptiilor de marfă;

- Asigură gestiunea stocului de marfă in baza documentelor de intrare/iesire;

- Răspunde de livrarea marfii catre clienti in timpul cel mai scurt si in conditii optime, respectand programele de livrare;

- Răspunde de organizarea logistică eficientă a depozitului;

- Incadrarea costurilor in bugetul stabilit;

- Respectarea procedurilor interne de gestiune;

- Recrutarea si coordonarea echipei de depozit;

- Coordonarea eficientă a fluxului de operatiuni de care este responsabil;

Cerinte:

- Studii medii sau superioare;

- Persoana dinamica, organizata;

- Capacitate de a lucra cu oamenii;

- Cunostinte operare Microsoft Office (Word, Excel, Power Point);

- Abilitati de comunicare;

- Experientă de minim 2 ani in activitatea de coordonare depozit;

Oferta postului :

- salariu motivant;

- tichete de masa;

- posibilitati de dezvoltare profesionala;