Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Bistrița

Esti orientat catre clienti si iti place sa interactionezi cu ceilalti? Alatura-te echipei noastre, Posta Tabita!

Descrierea postului

Coodonarea departamentului de curierat si coletarie la Posta Tabita.

Ce trebuie sa faci?

Repartizezi, organizezi si controlezi activitatea echipei  de coletarie pentru a asigura servicii de coletarie de calitate;

 Identifici noi clienti si stabilesti contacte cu acestia in vederea propunerilor de colaborare;

Monitorizezi targetul de vanzari al personalului din subordine astfel incat sa identifici la timp orice fluctuatie care pune in pericol activitatea si sa gasesti solutii de imbunatatire

 Gestionezi si solutionezi reclamatiile venite din partea clientilor

 Te asiguri ca exista baza materiala necesara ( masini , echipamente) pentru desfasurarea activitatii

 Le acorzi ajutor tuturor colegilor din departament pentru buna functionare a activitatii.

Iti oferim o serie de beneficii precum:

  • Tichete de masa
  • Decont transport
  • Formari interne pentru dezvoltarea carierei
  • Salariu in functie de performante

Cerinte specifice pentru acest post :

Persoana responsabila cu orientare spre client si cu abilitati de organizare si comunicare.

 Studii superioare si experienta intr-o pozitie de conducere minim 6 luni