Detalii loc de munca

ANUNT INACTIV: Angajatorul nu recruteaza momentan in mod activ pentru aceasta pozitie, dar poti aplica la anunt.

Sef dep. ofertare,contractare si achizitii lucrari

Nivelul carierei
Middle (2-5 ani)
Tip job
Full time
Adresa
Posturi disponibile
1

Candidatul ideal

- Absolvent de studii superioare economice;
- Cunostinte de operare a pachetului de programe Microsoft Office-Word si Excel;
- Persoana pozitiva, cu atitudine proactiva, orientata catre solutii si rezultate;
- Capacitate ridicata de analiza si sinteza;
- Abilitati de organizare, comunicare si lucru in echipa;
- Minim 3 ani experienta in coordonarea unui departament comercial;
- Constituie un avantaj cunoasterea legislatiei in domeniul gazelor naturale, cat si a legislatiei achizitiilor publice.

Descrierea jobului

-Asigura intregul flux al procedurii societatii privind achizitia lucrarilor de racordare la distributia de gaze naturale;
- Asigura implementarea modificarilor legislative pe partea de racordare in aplicatia societatii;
-Monitorizeaza tratarea reclamatiilor si a solicitarilor primite de la solicitantii-viitori clienti ai societatii, in termenele impuse de standardul de performanta pentru activitatea de distributie gaze naturale si regulamentul de racordare;
-Asigura si centralizeaza situatia contractelor;
-Se asigura de transmiterea contractelor catre solicitati in termenele legale;
-Tine evidenta statusului contractelor de racordare;
-Monitorizeaza realizarea targeturilor stabilite departamentului comercial pentru contractele de prestari servicii;
-Intocmeste devize de calcul pentru lucrarile de racordare.