Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Se recruteaza si din

Timișoara

Candidatul Ideal:

- sa aiba minim studii medii, avantaj studii superioare,

- sa aiba capacitate buna de comunicare si relationare cu clienti, atentie distributiva, simt cromatic ( un criteriu obligatoriu), capacitate rapida de decizie,

- persoana energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta,

- sa cunoasca min. de cunostiinte in operare calculator (ex; Miscrosoft Office)

- limba Engleza la nivel mediu

- sa aiba permis de conducere categoria B

Responsabilitati:

- asigurarea si gestionarea stocurilor optime de marfa,

- dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clienti,

- verificarea si intocmirea corecta a facturilor fiscale emise la avizele insotite de marfa, precum bonurilor fiscale,

- realizarea si transmiterea periodic a rapoartelor privind activitatea,

- propune planuri de actiune in vederea cresterii vanzarilor,

- tine evidenta de contabilitate primara,

Benefici:

- un loc de munca stabil pe termen lung,

- posibilitati de promovare,

- salariu atractiv,

- bonusuri in functie de performante.

Descrierea Companiei:

Infiintata in 2002, CARES PAINTS SRL este o companie tanara si dinamica din Romania, fiind formata din oameni cu o vasta experienta in domeniul produselor destinate vopsitoriilor auto si nu numai. CARES PAINTS SRL a ajuns astazi o firma de import, productie, distributie si consultanta in domeniu apreciata de tot mai multi colaboratori deoarece raspunde cu profesioanalism cerintelor tot mai ridicate si diversificate ale clientilor. Misiunea societatii este sa ofere clientilor sai produse de o calitate superioara prin colaborarea cu furnizori seriosi si consacrati, cu rapiditate si promptitudine promisa prin mijloace proprii avand distributie directa.