Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Oradea

Cerinte:

Experienta relevanta intr-o pozitie similara, coordonarea unei echipe de vanzari;
Cunostinte solide in domeniul mobilierului si al decoratiunilor interioare, tehnici de vanzare, negociere, cunostinte despre managementul echipei;
Foarte bune abilitati de comunicare si leadership;
Cunostinte bune de limba engleza;
Capacitatea de a motiva echipa in depasirea targetelor;

Responsabilitati:
Participa intens si activ la realizarea obiectivelor calitative, dar si cantitative si la atingerea targetului de vanzari;
Dezvolta, coordoneaza si motiveaza echipa din subordine in vederea atingerii obiectivelor de vanzari;
Promoveaza si comercializeaza produse, alaturi de echipa pe care o coordoneaza;
Este responsabil de managementul eficient al stocului de marfa;
Monitorizeaza piata de profil din domeniul mobilierului si al decoratiunilor;
Gaseste solutii si propune modalitati de promovare a magazinului.

Oferta :

Pachet salarial motivant;
Bonusuri in functie de performanta;Formare profesionala continua in tara si strainatate;
Mediu de lucru placut, intr-un spatiu elegant, in cadrul unei echipe tinere.