Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/ adresele jobului

Movila Verde

Se recruteaza si din

Constanța, Tulcea, Mangalia, București

Candidatul ideal

Cerinte:

-experienta min. 5 ani in conducerea unei ferme de reproductie si crestere a suinelor;
-abilitati de comunicare si organizare;
-studii superioare - inginer zootehnist;
-carnet de conducere categoria B;
-dinamism, orientare catre rezultate;
-lb. engleza - nivel mediu (cerinta obligatorie).

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- organizeaza si supravegheaza activitatea din ferma;
- stabileste proceduri de lucru;
- urmareste respectarea retetelor stabilite impreuna cu medicul veterinar;
- coordoneaza sefii de sectoare;
- urmareste respectarea regulilor de biosecuritate;
- intocmeste si transmite rapoarte managerului de productie si directorului general.

Oferim:
-pachet salarial competitiv;
-masina de serviciu si telefon mobil;
-posibilitatea dezvoltarii personale.

Descrierea companiei

Cu o traditie de peste 30 de ani în cresterea porcinelor, prezenta in zona Dobrogei, prin cele doua ferme situate în localitatile Movila Verde și Pecineaga, susținuți de un abator deschis după cele mai înalte standarde europene în anul 2015, am impus pe piata brandul CARNEVO, prin calitatea si prospetimea produselor comercializate.