Nivel cariera

Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

spaniolă

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

ULMA Packaging selecteaza  un Sef birou tehnicieni de proces in cadrul departamentului de procese .

Responsabilitati:

- Coordoneaza si gestioneaza echipa de tehnicieni de proces in scopul atingerii obiectivelor stabilite

- Formeaza personalul din subordine.

- Efectueaza studii de timp de executie

- Studiaza, elaboreaza si implementeaza noi metode de lucru a pieselor din sectia de confectii metalice

- Pregateste si consiliaza personalul din sectie cu privire la aspecte tehnice din procesele si operatiunile legate de calitatea productiei din zona de Confectii metalice si utilizarea corecta, respectiv maximizarea utilizarii echipamentelor de productie si a tehnologiei din proces

Formare:

- absolvent de studii superioare tehnice (inginerie industriala/ mecanica)

Cunostinte:

- cunoasterea proceselor de productie

- cunostinte solide in proiectare si desen tehnic

- cunostinte foarte bune softuri de proiectare (SolidEdge)

Experienta:

- experienta relevanta  3-5 ani pe o pozitie de coordonare in domeniul proiectarii

- experienta si abilitati bune de coordonarea de echipe

Alte abilitati:

- adaptabilitate si initiativa

- o buna capacitate de orientare spre rezultate

- cunostinte de limba spaniola

- disponibilitate pentru calatorie.

Beneficii:

- pachet salarial atractiv

- mediu de lucru international