Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Arad

Candidatul ideal

• Minim studii medii;
• Cunostinte operare PC- Microsoft Office (Excel ,Outlook si Word);
• Experienta in utilizarea softurilor de Contabilitate (orice ERP, cunostinte de Navision se considera un avantaj);
• AbilitatI de comunicare si interrelationare;
• Spirit de echipa, rezistenta crescuta la sarcini de rutina, atentie distributiva, capacitate de organizare si disciplinare in propria activitate.

Descrierea jobului

• Gestioneaza documente specifice activitatii de vanzari (introducere comenzi, emitere facturi proforme, avize/facturi);
• Preia monetarul de la agentii de vanzari si soferi, verificand chitantierele acestora (urmareste sa fie predate toate incasarile, se asigura ca nu lipsesc exemplare de chitante din carnet, chitantele anulate sa fie in toate exemplarele) ;
• Activitati caserie (preluare incasari agenti, incasari clienti, intocmire registru de casa, eliberare numerar pentru deconturi trezorerie);
• Emite registru de casa zilnic;
• Inregistreaza si urmareste in registrul de evidenta a reclamatiilor, procesele verbale de reclamatii primite de la clienti;
• Comunica clientilor informatii despre promotii, schimbari de preturi, oferte noi, documentatie tehnica despre produsele din protofoliu.

• Pregateste comanda de aprovizionare pentru depozit.

Oferta (bonusuri, beneficii):

Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa profesionista;
Pachet salarial si de beneficii, in acord cu politicile si obiectivele companiei;
Pregatire profesionala continua;
Posibilitatea de a lucra pentru un lider de piata, in cadrul unui colectiv tanar si dinamic.