Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Suceava; Botoșani

Candidatul ideal:

  • Studii superioare finalizate in domeniul economic;
  • Experienta in domeniul bancar de minim 3 ani, din care minim 1 an intr-o functie de vanzari;
  • Experienta intr-o pozitie similara constituie avantaj;
  • Cunoasterea reglementarilor in vigoare privind institutiile de credit si adecvarea capitalului;
  • Cunoasterea amanuntita a produselor si serviciilor bancare si a instrumentelor de plata;
  • Orientare catre rezultate, orientare catre client;
  • Nivel ridicat al responsabilitatii si integritatii;
  • Foarte bune abilitati de planificare, organizare si comunicare ;
  • Abilitati de operare PC (MS Office - Word, Excel, PowerPoint) - nivel mediu;
  • Permis de conducere - categoria B;
  • Cunostinte de limba engleza - nivel mediu.

Descrierea jobului:

  • Coordoneaza activitatea sucursalei si aloca optim resursele umane in vederea realizarii obiectivelor de vanzari;
  • Initiaza si dezvolta relatiile cu clientii Bancii;
  • Reprezinta sucursala in mediul local de afaceri;
  • Promoveza clientilor intregul portofoliu de produse de retail.