Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Salariu brut pe luna

800 - 1000 €

Acest job nu mai este activ.

Esti o fire sociabila, iti place sa interactionezi cu oamenii, esti dinaminca, organizata si atenta la detalii?

Descrierea jobului:

-Preluare documente de la clientii (calculare, tarife, stabilire termene de realizare, prelucrare si predare comenzi, etc.)

- preluare/efectuare apeluri si orice alte servicii de birou (xerox, intocmire situatii in excel, word)

- Interactionare cu clientii persoane fizice, juridice, traducatori, birouri notariale, etc.

Cerinte:

-cunostinte solide PC office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Internet);

- abilitatea de a relationa cu clienti (explicare, clarificare, etc)

- cunoasterea unei limbi straine de circulatie internationala la nivel de baza.

Oferim:

-loc de munca stabil;

-salariu competitiv;

-conditii de lucru foarte bune (propriul birou, propriile instrumente de lucru, pregatire personalizata, asistenta in diverse situatii, etc.)

Descrierea companiei:

Societate cu vechime de 15 ani pe piata din Romania, cu sediul in Sannicolau Mare si punct de lucru in Timisoara, activeaza in domeniul serviciilor de traducere, interpretare si intermediere imobiliara, cu capital strain si roman, in permanenta dezvoltare pentru a furniza servicii de calitate clientilor sai.