Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Chitila; Rudeni; București

Responsabilitati:

Preluarea, distribuirea, inregistrarea, indosarierea si arhivarea corespondentei

Asigurarea transmiterii documentelor personal sau prin curier, posta, fax, e-mail

Actualizarea bazei de date cu documentele si informatiile solicitate

Elaborarea si redactarea documentelor cerute de management

Preluarea si directionarea apelurilor telefonice

Primirea vizitatorilor si anuntarea persoanelor de contact din companie

Asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice

Cunostinte organizare servicii travel (rezervari transport si cazare)

Mentine in permanenta un aspect si un comportament profesional in timp ce reprezinta compania

Indeplineste orice activitati si responsabilitati atribuite de supervizori

Cerinte:

- capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca

-capacitate de a respecta termene limita

-abilitati foarte bune de comunicare si relationare;

-atentie la detalii

-disponibilitatea de a invata lucruri noi

-persoana responsabila, ordonata, serioasa

OBLIGATORIU: buna cunoastere a limbii Engleze

OBLIGATORIU: Operare in MS Office (Outlook, Word, Excel si Power Point)

Beneficii:
- Salariu fix si tichete de masa.

- Dezvoltare profesionala

- Lucru intr-o echipa tanara si performanta

Programul de lucru full-time, 8 ore/zi, in intervalul 08:00 - 17:00.

Locatie: 79 Rudeni, Chitila, Ilfov