Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/ adresele jobului

București

Descrierea Postului:
- Primirea vizitatorilor, indrumarea catre persoanele cautate si asigurarea protocolului;
- Supravegheaza zona aferenta receptiei;
- Receptionarea si redirectionarea apelurilor telefonice;
- Obtine si ofera informatii telefonice la cerere;
- Participare la organizarea evenimentelor companiei;
- Organizarea si gestionarea deplasarilor personalului companiei;
- Organizarea si evidenta clara a fluxului de documente (sorteaza si inregistreaza corespondenta primita), plaseaza comenzi pentru consumabile de birou, primeste si transmite e-mail-uri si memo-uri;
- Asigura o buna comunicare cu toate departamentele firmei si transmite corect si in timp util informatiile;
- Asista toate departamentele Companiei in activitatea derulata;
- Alte activitati specifice postului;

Cerinte:
- Studii superioare;
- Engleza avansat;
- Cunostinte foarte bune de operare PC si echipamente de birou. Rapiditate in utilizarea PC-ului: Word, Excel, PowerPoint, MS Office, Internet;
- Abilitati de comunicare deosebite;
- Tinuta ingrijita si formala, prezenta agreabila;
- Atenta la detalii;
- Capacitate de analiza si sinteza;
- Responsabilitate, corectitudine, seriozitate;
- Capacitatea de a se integra intr-o echipa;
- Atitudine proactiva.

  • Interviu online
  • De ce credeti ca sunteti candidatul potrivit pentru acest post?
  • De cand sunteti disponibil pentru inceperea activitatii?
  • Ati mai lucrat pe o pozitie similara? Care au fost principalele dumneavoastra realizari si sarcini?
  • Va rugam sa precizati asteptarile salariale.