Front Office - Pantelimon

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

română, engleză

Adresa/ adresele jobului

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1350 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Cu peste 450 de angajati cuprinsi in structura sa organizatorica, EVW Holding detine o serie de centre de activitate si profit in intreaga tara, venind în întâmpinarea clientilor săi cu servicii de calitate superioară printr-un pachet complet de vânzări vehicule comerciale (camioane, remorci şi semiremorci) şi prin toate serviciile aferente (întreţinere şi service).

Datorita expansiunii si dezvoltarii activitatilor, suntem in cautarea unui Front Office, pentru noul nostru sediu din Pantelimon.

Candidatul ideal:
• Studii medii;
• Bune cunostinte de operare PC (experienta anterioara cu un sistem informatic);
• Bune cunostinte  de limba engleza;
• Excelente abilitati de comunicare si interrelationare;
• Capacitate organizatorica si de gestionare a propriului timp;
• Disponibilitate la indeplinirea sarcinilor repetitive;
• Atentie la detalii.

Responsabilitati:
 • Intampinarea vizitatorilor, si indrumarea lor in cadrul societatii catre persoanele de contact;
 • Preluarea, inregistrarea, arhivarea corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor, clientilor;

 • Intocmirea registrelor de evidenta si reactualizarea lor;
 • Activitati de protocol;

 Se ofera:
• Salariu fix si tichete de masa;
• Contract pe perioada nedeterminata;

• Servicii medicale in regim privat si asigurare medicala;

• Posibilitati de dezvoltare profesionala intr-un mediu dinamic si profesionist.