Secretara - Pantelimon

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

română, engleză

Adresa/ adresele jobului

Pantelimon

Se recruteaza si din

București

Cu peste 450 de angajati cuprinsi in structura sa organizatorica, EVW Holding detine o serie de centre de activitate si profit in intreaga tara, venind în întâmpinarea clientilor săi cu servicii de calitate superioară printr-un pachet complet de vânzări vehicule comerciale (camioane, remorci şi semiremorci) şi prin toate serviciile aferente (întreţinere şi service).

Datorita expansiunii si dezvoltarii activitatilor, suntem in cautarea unei Secretare, pentru noul nostru sediu din Pantelimon.

Candidatul ideal:
• Studii superioare;
• Cunostinte avansate de operare PC (Word, Excel, Outlook);
• Cunostinte avansate de limba engleza (scris, citit, vorbit);
• Excelente abilitati de comunicare si interrelationare;
• Capacitate organizatorica si de gestionare a propriului timp, in lucrul individual sau in echipa;
• Rezistenta la indeplinirea sarcinilor repetitive, putere de concentrare sporita;
• Atentie la detalii, capacitate de gandire analitica si rapida.

Responsabilitati:
• Receptionarea apelurilor si redirectionarea acestora catre departamentele din cadrul societatii;
• Asigura si raspunde de primirea in bune conditii a tuturor persoanelor straine care intra in societate;
• Actualizare baza de date diferite registre de evidenta;
• Scanare si copiere documente;
• Preluarea, inregistrarea, arhivarea corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor, clientilor;
• Activitati de protocol.

Se ofera:
• Salariu fix si tichete de masa;
• Contract pe perioada nedeterminata;

• Servicii medicale in regim privat si asigurare medicala;

• Oportunitati de dezvoltare a carierei intr-un mediu dinamic, profesionist.