Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză, spaniolă

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

350 - 450 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Candidatul ideal

1. Candidatul sa fie abosolventimportant dar nu e eliminatoriu)
2. sa aiba bune abilitati de comunicare in romana dar mai ales in limba ENGLEZA la nivel avansat. Cunoasterea limbii spaniole, portugheza, sau orice alta limba straina constituie un plus la angajare.
3. sa aiba bune abilitati de vanzari online si telefonice
4. sa fie orientat catre rezultate / vanzari
5. sa aiba abilitati de coordonare si organizare
6. sa poata privi o situatie atat in ansamblu, cat si in detaliu
7. sa aiba initiativa

Descrierea jobului

- Responsabilitatea principala este aceea de a raspunde la intrebarile clientilor atat telefonic si prin email in diferite limbi.
- Organizarea/Coordonarea Rezervarilor online
- Un plus il constituie crearea de articole de blog

IMPORTANT: Va rugam sa raspundeti la mini-interviul online de pe pentru a fi validat pentru acest job.

  • Interviu online
  • Ati mai lucat cu carte de munca?
  • Lucrati in acest moment?
  • Care este salariul dorit pentru program de 8 ore(full time) si pentru program de 4 ore(part time) la sediul nostru din Ploiesti?
  • Ce limbi straine cunoasteti si care este nivelul de cunostinte?
  • De ce aveti nevoie de acest job?