SECRETARA DEP. ADMINISTRATIV FULL-TIME/PART-TIME

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

700 - 1300 €

CANDIDATUL IDEAL:

- Bune aptitudini operare PC (Pachet MS Office, Adobe). Este un avantaj cunoasterea programului de desen AutoCAD.
- Bune cunostinte de utilizare a echipamentelor uzuale de birou.
- Abilitati bune de comunicare, capacitate de organizare si gestionare proiecte.
- Se considera un punct forte experienta anterioara in birou tehnic, in special in domeniul constructiilor.
- Se apreciaza cunoasterea limbilor de circulatie internationala.

RESPONSABILITĂȚI :

- Contabilitate primară.
- Activitati de tehnoredactare, multiplicare, traducere si arhivare a diverselor documente.
- Manipulare documente in format word, excel, pdf, dwg in programele specifice.
- Editare, printare, pliere, indosariere proiecte/planuri etc.
- Intocmire oferte si documentatii pentru licitatii.
- Gestiuni administrative si relationarea cu autoritati publice, gestionare relatie clienti si colaboratori.
- Receptie telefon/fax si corespondenta.
- Gestiune documente, organizare, arhivare.
- Gestiune necesar materiale de birou.
- Asigurare activitati de protocol.
- Sprijinirea activitatilor echipei tehnice (daca este cazul) in activitatea curenta de birou, deplasari pentru masuratori, vizite beneficiari, santiere etc.

SE OFERĂ:

- Echipa de lucru tanara si dinamica, in cadrul unei firmei in expansiune.
- Dezvoltare profesionala.
- Pachet salarial motivant si bonusuri in functie de experienta si realizari / rezultate.

DESCRIEREA COMPANIEI:

SUNTEM O SOCIETATE INFIINȚATĂ ÎN ANUL, FILIALA A UNEI FIRME SPANIOLE, AVÂND CA DOMENIU DE ACTIVITATE PROIECTARE SI MANAGEMENT IN CONSTRUCTII SI DEZVOLTARI IMOBILIARE (IN BUCURESTI SI CONSTANTA).

ACTIVITĂȚILE DESFĂȘURATE SE ÎNCADREAZĂ ÎN DOMENIUL CONSTRUCȚIILOR, ÎN CARE INTRA ATÂT CLĂDIRILE CU DISTINCTE DESTINAȚII: BIROURI, REZIDENȚIALE, ADMINISTRATIVE, HALE INDUSTRIALE ETC., CÂT ȘI PROIECTARE URBANĂ ȘI EDILITARĂ: REȚELE DE UTILITĂȚI (APĂ, CANALIZARE ȘI STAȚII DE EPURARE, ILUMINAT PUBLIC ETC.), DRUMURI ȘI PLATFORME, INSTALAȚII PENTRU GENERAREA DE ENERGIE VERDE (SOLARĂ, EOLIANĂ).