Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Program de lucru : FULL TIME - 8 ore/zi

Perioada determinata : 1 an, cu posibilitate de prelungire

Responsabilitati:

Asigura interfata dintre colaboratorii din Forta de vanzari si departamentele din Sediul Central pentru buna desfasurare a activitatii de vanzari conform cerintelor companiei;

Asigura sprijin din punct de vedere administrativ;

Administreaza: sumele de plata catre clienti, cheltuielile agentiei,chitantierele agentiei si ordinele de plata pretiparite, materialele pentru instruirea desfasurata in agentie

Inregistreaza cererile de asigurare primite de la colaboratori

Actualizeaza baza de date a clientilor si consultantilor de asigurare

Opereaza modificari de structura (transfer de portofoliu, trimiteri date personale colaboratori pe mail etc)

Asigura arhivarea eficienta a documentelor

Cerinte:

Absolvent studii medii/Studii universitare

Cunostinte PC – mediu (Microsoft Office - Excel, Word, Power Point, Outlook)

Cunostinte minime de contabilitate

Limba engleza – mediu

Abilitati de comunicare