Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

franceză

Adresa/ adresele jobului

Ploiești

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

2650 €

Cerinte:

  • Studii medii sau superioare finalizate
  • Capacitate foarte bună de comunicare şi relaţionare, atenţie distributivă;
  • Atitudine pozitiva si proactiva;
  • Persoana ambitioasa, loiala, profesionala, hotarata, comunicativa, creativa, punctuala, organizata, disciplinata;
  • Spirit de echipa;
  • Cunoştinţe foarte bune operare PC (Word, Excel, Internet);

Responsabilitati:

  • Redactarea documentelor de interes general ale firmei
  • Efectuarea activitatilor administrative si de secretariat
  • Preluarea si transmiterea apelurilor telefonice si a corespondentei, emailurilor
  • Contabilitate primara, facturare si verificare stocuri

Tipul jobului: Cu normă întreagă

Nivel educațional obligatoriu:

  • Postliceală

Experiență necesară:

  • Secretariat: 2 an

Limba necesară:

  • Franceza

Foto obligatorie