Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

900 - 1100 €

Candidatul ideal

Back Office/secretariat

-engleza avansat scris/vorbit obligatoriu
-cunostinte avansate Microsoft Office,Excell etc.
-minim 3 ani experienta
-fluenta in relatiile cu autoritatiile, avocati,parteneri etc.
-cunostinte de organizare si planificare a activitatilor curente
-foarte serioasa, punctuala, responsabila, organizata,dinamica,comunicativa,analitica,asertiva.
-experienta in lucrul cu oamenii si spirit de echipa
-loialitate si confidentialitate.

Descrierea jobului

- sortarea, tehnoredactare si arhivarea documentelor

- contabilitate primara- registru casa, introducere date
-corespondenta cu furnizori internationali
-activitati zilnice specifice de secretariat ( preluarea prompta a apelurilor telefonice, organizarea corespondentei-posta,fax,email-, etc.)
-mentinerea legaturii cu avocatii societatii, autoritatile ,companiile partenere etc.
-pregatirea documentelor catre biroul de contabilitate
-verificare, procesare facturi,plati

-salariu 3000 ron Net
- program de lucru fix , luni-vineri.
Experienta pe un post similar in domeniul jocurilor de noroc, constituie un avantaj.

Domeniul de activitate:
pariuri sportive offline
slot machine