Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

franceză

Adresa/ adresele jobului

Iași

Se recruteaza si din

Cluj-Napoca, Craiova, Suceava, Galați

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1359 €

Cerințe:

Absolvent de studii medii/superioare
Experința pe un post de secretara/back office constituie un avantaj
Limba franceza nivel mediu
Cunoștințe foarte bune de operare pe PC / Internet si a pachetului MS Office
Capacitatea de a lucra sub presiune, extrem de organizat cu agilitate si inteligenta

Gandire pozitiva, atentie distributiva, capacitate de adaptare si invatare rapida
Persoană responsabilă, organizată și comunicativă

Disponibilitate de relocare in Franta

Atribuțiile job-ului:

Asistarea Managerului in activitatea sa zilnica
Comunicarea permanentă cu clienții și angajații
Organizează și aministrează cazările și transportul pentru angajați
Întocmește și arhivează documentele stabilite în sarcină

Ofertă:
Salariu net 1100 euro
Program de lucru full time, 8 ore/zi, 40 ore/săptămână, se poate lucra si sambata sau ore suplimentare (se platesc separat)

Concediu 4 saptamani/an
Contractul este pe termen lung
Se asigură de asemenea trasportul până în Franta
Telefon de serviciu

Asigurare medicală

Putem oferi cazare care se va retine din salariu

Compania activează în domeniul construcțiilor de 10 ani și sediul biroului se află lângă Paris.