Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, italiană

Salariu brut pe luna

300 - 500 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Pregătirea și experiență:

Studii:

- absolvent al unei forme de învățământ medii /superioare;

Aptitudini:

- inteligență (gândire logică, memorie);

- corectitudine, seriozitate, atitudine principială în relațiile cu oamenii;

- limba engleză scris/vorbit - limba italiana (optional)

Responsabilități și sarcini:

- cunoștințe bune operare PC: MS Office: WORD, EXCEL, navigare internet, e-mail;

- îndeplinirea activităților zilnice de secretariat;

- preluarea și direcționarea apelurilor telefonice;

- preluarea, înregistrarea, distribuirea la compartimentele implicate, îndosariere și arhivarea corespondenței și a mesajelor primite din partea clienților și a celorlalți angajați;

- asigurarea transmiterii documentelor prin poștă, fax, e-mail, curier;

- elaborarea și redactarea documentelor și situațiilor cerute de management