Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/adresele jobului

Responsabilitati:

  • Indeplineste activitati zilnice de secretariat
  • Preia si directioneaza apelurile telefonice
  • Primeste vizitatorii si anunta persoanele de contact din societate
  • Asigura protocolul in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice
  • Preia, inregistreaza, distribuie la compartimentele implicate documente, indosariaza si arhiveaza corespondenta si mesajele primite din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati
  • Asigura transmiterea documentelor prin posta, fax, e-mail
  • Promoveaza imaginea firmei prin activitatea pe care o desfasoara

 Cerinte:

  • Studii medii / superioare finalizate
  • Experienta in domeniu minim 1 an
  • Operare PC (word, excel, navigare internet) - nivel avansat
  • Viteza de operare si atentie in intocmirea lucrarilor
  • Cunoastere foarte buna a limbii romane si a regulilor de redactare
  • Abilitati de comunicare
  • Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca
  • Atentie distributiva si inclinatie spre detalii
  • Prezenta agreabila

Prin aplicarea CV-ului dumneavoastra la acest job, sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului privind protectia persoanelor fizice in ceea ce priveste prelucrarea datelor cu caracter personal. Aceste date ne sunt necesare pentru desfasurarea procesului de recrutare.
Numai candidatii selectati vor fi invitati la un interviu, data fiind stabilita de comun acord cu acestia.
Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.