Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Candidatul ideal trebuie să dea dovadă de seriozitate, punctualitate, disponibilitate și promptitudine în realizarea sarcinilor, diplomație și maleabilitate. Este important pentru noi ca sarcinile să fie rezolvate la timp, cu respectarea timpilor impuși. De asemenea, trebuie să fie orientat(ă) spre detaliu, să fie o persoană organizată și eficientă, să aibă abilități de operare pe calculator și internet, să dea dovadă de amabilitate în relațiile cu personalul și clientela firmei și inițiativă în rezolvarea task-urilor.

Responsabilități:

- programul este de 8 ore;
- activitate de secretariat;
- recepționare corespondență, trimitere corespondență, activități de curierat;
- pregătirea documentelor solicitate de avocați, xerocopiere, sortare, scanare, indosariere, arhivare, e-mail, fax etc.;
- activități de înregistrare dosare/documente la diverse instituții abilitate pe raza orașului Cluj-Napoca;
- lansare comenzi consumabile (catering, papetărie etc);
- întâmpinare clientelă și asigurarea condițiilor optime în cadrul întâlnirilor care au loc la sediul companiei;
- sprijinirea activității membrilor echipei;
- activități de protocol (cafea, ceai etc).