Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Ce cautam:

- O persoana comunicativa, inteligenta, motivata, dornica de invatare si de dezvoltare;

- Persoana riguroasa, organizata, punctuala;

- Experienta in domeniul imobiliar constituie un avantaj;

- Abilitati de negociere;

- Abilitati de organizare;

- Atentie la detalii;

- Experienta in secretariat;

- Cunostinte in promovare online;

- Cunostinte MS Office, Internet;

- Capacitate de lucru independent.

Descrierea jobului:

Responsabilitati:

- Preluare / efectuare apeluri telefonice;

- Vizionari oportunitati imobliare

- Contact permanent cu clientii;

- Completarea, consultarea si actualizarea bazei de date, anunturi etc.;

- Coordonarea si realizarea expeditiilor de corespondenta;

- Redactarea, inregistrarea, indosarierea si arhivarea tuturor documentelor necesare desfasurarii activitatii;

- Aprovizionarea cu resurse si materii prime necesare desfasurarii activitatii;

- Intocmirea de rapoarte si analize specifice activitatii.

Beneficii:

- Pachet salarial motivant;

- Mediu de lucru profesionist.