Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

6 Strada Republicii, Brașov

REMCAR angajeaza secretara pentru punctul de lucru din Brasov.

Persoana selectata va avea urmatoarele responsabilitati:
-va realiza toate operatiunile de secretariat specifice unei companii
-va mentine relatia cu firmele de curierat si transportatorii
-va prelua comenzile de la clienti si va transmite comenzi catre furnizori
-va inregistra documente primare in programul de gestiune: NIR-uri, emitere facturi

Cerinte
Persoana selectata trebuie sa fie:
- serioasa
- convingatoare
- indrazneata
- sa aiba o voce placuta, dictie foarte buna, vocabular dezvoltat
- cunostinte solide de utilizare internet, Windows si Office
- experienta in activitati de operare documente, secretariat si/sau logistica constituie un avantaj
- cunoscatoare nivel avansat/mediu al limbii engleze, cunoasterea limbii germane reprezinta un avantaj

Se ofera un mediu de lucru placut, competitiv, stabil, intr-un colectiv tanar, dinamic si orientat spre rezultate.