Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, maghiară

Adresa/ adresele jobului

Oradea

Descrierea companiei:

  • Grup de firme, cu capital integral din Ungaria, cu un istoric de peste 20 de ani in Ungaria si peste 5 ani pe piata din Romania, avand sediul in Oradea si o dezvoltare dinamica, cu o echipa tanara, cauta un nou angajat pentru următoarea poziție.

                                    SECRETAR ECONOMIC

Descrierea jobului:

  • Contactarea partenerilor prin e-mail și telefon.
  • Controlul si efectuarea activitatilor in legatura cu institutiile Bancare.
  • Relationare si contact permanent cu institutiile si organele de control ale Statului.
  • Contact continuu și activ cu partenerii societatii.
  • Emiterea de facturi, trimiterea lor catre clienti, inregistrarea facturilor primite.
  • Mentinerea contactului cu contabilitatea companiei.
  • Urmărirea și înregistrarea contractelor.
  • Intocmirea documentatiei pentru licentieri si autorizari de specialitate.

Candidatul ideal:

  • Studii superioare economice finalizate.
  • Cunostinte bune a limbii Maghiare, si/sau Engleze
  • Experienta minima 2 ani in domeniul serviciilor financiare / administrative / relatii cu clientii
  • Foarte bune abilitati in utilizare a Microsoft Word și Excel
  • Capacitate de lucru independentă precisa
  • Foarte bune abilități de comunicare
  • Cunostinte contabiliate financiara

Beneficii:

  • Salariu atractiv competitiv.
  • Bonuri de masa.
  • Bonusuri, premii periodice in functie de perfomanta profesionala.
  • Posibilitatea dezvoltarii profesionale.
  • Echipa tanara, dinamica, competitiva.