Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

450 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Cerințe
- viteză de tastare (metoda oarbă), folosind diacriticele limbii române;
- o bună cunoaştere a gramaticii şi limbii române;
- experiența anterioară într-un birou notarial constituie un avantaj;
- cunoştinţe operare PC - Windows, Microsoft Word;
- abilități bune de comunicare;

Responsabilități:
- completarea drafturilor de acte notariale - contracte de vânzare, donație, certificate de moștenitor, procuri, declarații etc.
- operarea, înregistrarea și eliberarea actelor notariale, înscrierea actelor în registre și opise;
- întocmire și păstrarea arhivei biroului notarial;

Beneficii:
- salariul crește în funcție de vechime și performanțe
- salariu incadrare: 1600 lei NET+bonusuri în funcție de performanțe
- vinerea, program scurt (08:iar in timpul saptamanii 08:30:16:00

Vă rugăm să trimiteți CV-urile numai pe email-ul pe care il gasiti pe pagina de contact a site-ului nostru - Google "Notariat Tineretului"

Suntem un birou notarial situat în București, zona Tineretului-Timpuri noi.