Secretar/a cu Experinta in notariat

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Se recruteaza si din

Salariu brut pe luna

500 - 1000 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Candidatul ideal

- experienta in domeniul tehnoredactarii actelor notariale.
- atent la detaliile textelor redactate, disponibil a lucra in conditii de stres si rapiditate.
- cunostinte excelente in suita microsoft office (word, excel).
- organizat si punctual.

- capacitate de sinteza

- amabilitate, rabdare, punctualitate, promptitudine

Descrierea jobului

- EXPERIENTA ANTERIOARA de minim 1 AN intr-un birou notarial reprezinta un avantaj

- Preluarea clientilor;
- Redactarea/ tehnoredactarea proiectelor de acte notariale: declaratii, procuri, contracte de vanzare-cumparare, donatii, contracte de intretinere, contracte de imprumut, ipoteci, certificate de mostenitor etc;
- Realizarea documentatiilor necesare redactarii acestor acte.
- Verificarea si inscrierea acestor acte in registrele nationale notariale.
- Intocmirea situatiilor statistice lunare/anuale;
- Alte activitati specifice domeniului.

Oferim

- loc de munca stabil

- salariu competitiv, motivant

-conditii de munca foarte bune

- posibilitatea de dezvoltare personala si profersionala

Descrierea  societatii

Birou notarial cu sediul ultracentral, Unirii, angajeaza angajeaza sectretar/a cu EXPERIENTA in domeniu pentru tehnoredactarea proiectelor de acte notariale: declaratii, procuri, contracte de vanzare, donatie, intretinere, imprumut, ipoteca, certificate mostenitor, etc

Trimiteti Cv-ul la urmatoarea adresa de email:  sau la numar de contact