Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Se recruteaza si din

Cluj-Napoca

CANDIDATUL IDEAL:

-persoana sociabila si comunicativa
-sa posede permis de conducere categoria B
-persoana capabila sa se adapteze la cerintele clientului

-obligatoriu experienta in vanzari!

-competent in deplasarile zilnice in inprejurimile Clujului si nu numai.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Titularul postului are rolul de a asigura prezentarea, promovarea şi vânzarea produselor în conformitate cu standardele şi politicile comerciale ale companiei

- prospectarea pieței și aducerea de noi clienți;
- stabilirea și menținerea relațiilor cu clienții;
- analizarea cerințelor potențialilor clienti;
- pregătirea prezentărilor necesare pentru serviciile firmei;
- efectuarea de prezentări de produse
- participarea la negocieri comerciale;
- particularizarea ofertei de produse și servicii pentru fiecare potențial beneficiar;

- participarea la cursurile organizate de firma

Salar atractiv:salar fix+bonusari din vanzari

Masina de firma

DESCRIEREA COMPANIEI:

Companie tanara de import si distributie a produselor profesionale de -coafor, -cosmetica si manichiura ,unghii tehnice si masaj.

Prezenti pe piata din Transilvania de mai mult de 5 ani,avand un portofoliu de clienti bine pusi la punct.