Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, italiană

Adresa/ adresele jobului

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1350 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

                 Responsabilităţi:

  • evidenţa şi monitorizarea înregistrărilor, efectuarea setărilor, modificărilor sau actualizărilor în SAP;
  • înregistrarea şi efectuarea corecţiilor în baza de date cu privire la înregistrarea eronată a datelor;
  • întocmirea bazei de date primare conţinând toate specificaţiile tehnice ale noilor proiecte şi actualizarea continuă a acesteia cu modificările de flux;
  • efectuarea şcolarizărilor necesare la orice modificare de flux sau la înregistrările efectuate în proiectele noi;
  • organizarea şi realizarea inventarelor programate, a corecţiilor în SAP rezultate în urma  acestora şi a statisticilor bazate pe datele de inventar.
  • activităţi IT de nivel mediu.

                   Cerinţe:

  • studii superioare sau medii tehnice sau economice;
  • cunoştinţe despre: producţie, materiale, procese şi fluxuri logistice;
  • utilizare avansată SAP şi Microsoft Office;
  • limba engleză sau/şi italiană la nivel mediu/avansat;
  • cunoaşterea limbii germane constituie avantaj;
  • atenţie distributivă, spirit de observaţie, capacitate de analiză, seriozitate şi rigurozitate.

Alte detalii se vor discuta la interviu. Doar persoanele selectate vor fi contactate.