Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, italiană

Adresa/ adresele jobului

Arad

                 Responsabilităţi:

  • evidenţa şi monitorizarea producţiei realizate, efectuarea setărilor, modificărilor sau actualizărilor în SAP;
  • înregistrarea şi efectuarea corecţiilor în baza de date cu privire la înregistrarea eronată a producţiei realizate;
  • întocmirea bazei de date primare conţinând toate specificaţiile tehnice ale noilor proiecte şi actualizarea continuă a acesteia cu modificările de flux;
  • efectuarea şcolarizărilor necesare la orice modificare de flux sau la înregistrările efectuate în proiectele noi;
  • organizarea şi realizarea inventarelor programate, a corecţiilor în SAP rezultate în urma  acestora şi a statisticilor bazate pe datele de inventar.

                   Cerinţe:

  • studii superioare tehnice sau economice;
  • cunoştinţe despre: producţie, materiale, procese şi fluxuri logistice;
  • utilizare SAP şi Microsoft Office;
  • limba engleză sau/şi italiană la nivel mediu/avansat;
  • atenţie distributivă, spirit de observaţie, capacitate de analiză, seriozitate şi rigurozitate.

Oferim oportunitatea dezvoltării profesionale în industria aeronautică. Alte detalii se vor discuta la interviu. Doar persoanele selectate vor fi contactate.