Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

100 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Descrierea rolului

Viitorul Sales Support Specialist va sprijini derularea activitatilor comerciale, urmarirea implementarii contractelor cu beneficiarii in vederea fluidizarii fluxului informational si a desfasurarii activitatii comerciale in conditii optime.

Principalele responsabilitati:

  • Asista intreaga echipa de business development din teritoriu, ofera suport operational si administrativ in vederea fluidizarii fluxului informational si a desfasurarii activitatii in conditii optime;
  • Contacteaza telefonic prospecti in vederea stabilirii de intalniri pentru echipa de vanzari;
  • Organizeaza intalniri, prezentari cu clientii, inclusiv pregateste documentele necesare;
  • Ofera sprijinul necesar clientilor pentru buna derulare a activitatii comerciale
  • Verifica documentatia si intocmeste rapoarte pe care le livreaza catre echipa de vanzari si superiorul direct
  • Asigura mentenanta bazelor de date cu clienti si reinnoirea informatiilor existente in sistem, scanarea si arhivarea documentelor
  • Propune solutii pentru imbunatatirea activitatii operationale derulate de catre Clientul nostru
  • Identifica noi oportunitati pentru atingerea obiectivelor de vanzari
  • Ofera suport si dezvolta relatii de afaceri  cu clientii existenti ai companiei (upsale)
  • Cerceteaza piata pentru dezvoltarea serviciilor si produselor fiind la curent cu cerintele din domeniu
  • Propune solutii pentru imbunatatirea activitatii comerciale derulate de catre Clientul nostru
  • Intocmeste lunar solduri pentru clientii existenti

Profil

Candidatul de succes va avea urmatorul profil:

  • Studii superioare finalizate sau in curs de obtinere
  • Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat, scris si vorbit
  • Experienta in asistarea unor departamente privind sarcini administrative, analitice si operationale
  • Sociabil, adaptabil si orientat catre lucrul cu echipa
  • Personalitate ce obtine acordul si increderea celorlalti prin persuasiune, convingere si negociere
  • Isi exprima clar opiniile, informatiile si aspectele cheie ale unui argument
  • Redacteaza si construieste rapoarte intr-o maniera structurata si logica
  • Se concentreaza pe nevoile si satisfactia clientilor (interni si externi) si seteaza standarde inalte calitative si cantitative