Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Responsabilitati:

Cunoasterea ofertei de produse;

Gestionarea comenzilor, negocierea conditiilor comerciale cu clientii actuali si urmarirea fluxului de comanda pana la livrare;

Elaborarea si transmiterea ofertelor de pret;

Creeaza si dezvolta relatiile de colaborare cu clientii;
Intocmirea rapoartelor de activitate specifice departamentului.

Cerinte:

 Studii superioare;
 Experienta in domeniul vanzarilor constituie avantaj;

 Cunostinte PC: Word, Excel, Open Office;

 Foarte bune abilitati de comunicare si negociere;

 Atitudine de vanzator, orientat spre client, dornic sa invete lucruri noi;
 Identificarea si intelegerea nevoilor si asteptarilor clientilor;
 Proactiv, persistent, creativ;

Oferta (bonusuri, beneficii):

Salariu fix, bonusuri.

Telefon serviciu si laptop.