Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Satu Mare; Baia Mare

Betarom Fastening SRL, unic importator al marcii Bizon in Romania, are ca principal obiect de activitate distributia de elementede fixare: capse, cuie in banda si unelte pneumatice.

Prin gama de produse oferita ne adresam producatorilor de mobila si tapiterie, paleti industriali, case din lemn, mobilier de

gradina, stupi, ambalaje, respectiv industria auto.

Responsabilitati:

  • Asigurarea interfetei intre companie si clienti, concomitent cu asigurarea asistentei si suportului administrativ necesar regiunii de vanzari.
  • Urmarirea indeplinirii promisiunilor de plata ale clientilor
  • Generare de comenzi telefonic din portofoliul de client existenti
  • Intocmirea rapoartelor privind activitatea din cadrul departamentului: vanzari/regiune/clienti/incasari etc
  • Urmarirea contractelor cu clientii de la semnare, inregistrare si transmitere ulterioara catre parti.
  • Desfasurarea activitatilor de secretariat si asistenta pentru departament;
  • Redactarea diferitelor documente si a corespondentei;
  • Intocmirea facturilor si documentele necesare pentru livrare
  • Urmarirea si gestionarea balantei stocurilor

Cerinte:

  • Studii superioare
  • Perseverenta, promptitudine, punctualitate, integritate
  • Abilitati de coordonare, monitorizare si responsabilizare
  • Abilitati de organizare si auto-organizare
  • Limba engleza - minim nivel mediu
  • Cunoastere pachet MS Office - nivel avansat

Beneficii:

Salariu motivant constand in salariu fix plus bonusuri in functie de performante, telefon mobil, asigurare de viata privata,

training-uri specializate, mediu de lucru multinational.