Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Sales Representatives

- Bucureşti -

Misiunea noastra este sa aducem la petreceri si evenimente cea mai distractiva modalitate de a crea amintiri cu cabine foto. Suntem dependenţi de fericire şi vrem s-o împărtăşim cu cei care ne înconjoară: clienţi, parteneri şi colegi.

Cerinţe:

  • Ai foarte bune abilități de comunicare și persuasiune
  • Ai un interes activ pentru domeniul vânzărilor, marketing și inovație
  • Ești autonom în munca și ai abilități foarte bune de planificare
  • Ai lucrat cel puțin un an în unul din domeniile: vânzări, servicii clienți, business development
  • Te simți în largul tău în situații care presupun relaționarea cu clienții, furnizori, parteneri
  • Ai o atitudine proactivă, simțul umorului și capacitatea de a te adapta rapid unui mediu nou de muncă
  • Lucrezi bine în echipă dar poţi să lucrezi la fel de calitativ şi de unul singur
  • Eşti capabil să lucrezi cu termene limită, targete de activitate şi obiective precise

Responsabilităţi

  • Să te familiarizezi cu produsele companiei și modalitatea în care le poți face cunoscute pe piaţă
  • Să lucrezi cu echipa de marketing şi operaţiuni în a crea şi implementa strategii de dezvoltare a business-ului
  • Să fii curios de cum ai putea inova strategiile de a aborda clienţi şi pieţe noi pentru a dezvolta portofoliul companiei
  • Să te bucuri de oportunităţile de a cunoaşte medii şi oameni noi cu care ai putea încheia parteneriate de business pentru produsele şi serviciile companiei
  • Sa iţi planifici vizite la clienţii şi partenerii noştrii, pentru a te asigura că avem şi păstrăm o relaţie de business reuşit

Beneficii:

  • Contract de muncă full-time
  • Salariu fix
  • Laptop, Telefon
  • Comision lunar in functie de performanta
  • Traininguri de vanzari pentru dezvoltarea performantelor